Celosvětová technická podpora

V rámci celosvětové aktivity naši vývojoví pracovníci úzce spolupracují s aplikačními techniky a vyvíjí pro zákazníky perfektně funkční a nákladově efektivní antikorozní řešení. Tato jsou pak nabízena zákazníkům týmem aplikačních techniků. Postupně tak vzniká široká aplikační databáze, kterou mezi sebou naše společnosti sdílí a která nám umožňuje vždy rychle a efektivně navrhnout to správné antikorozní balení.

Naše skupina operuje ve vice než 60 zemích světa. Díky tomu jsme schopni i při zámořských přepravách zajistit inspekce stavu zásilek v cílových destinacích.

Podpora

Odborníci pracující pod hlavičkou Zerust®Excor® v oboru antikorozního balení systematicky sbírají zkušenosti již po desítky let. Součástí poskytovaných služeb jsou návrhy kvalitních obalových řešení a po- prodejní servis zajišťující maximální spokojenost zákazníka.

Test v klimatické komoře
Funkčnost různých variant antikorozního balení může být ověřena testem, během kterého je zboží umístěno do našich klimatických komor v USA nebo Německu. Test dle normy DIN EN IEC 60068-2-30 ve zrychlené formě simuluje klimatické podmínky během přepravy a předem tak ověřuje, že zboží bude v při reálném zasílání dokonale ochráněno.

Zkušební zásilky
Jsme připraveni přímo ve Vaší společnosti připravit zkušební balení, kterým ověříme efektivnost antikorozní ochrany ještě před sériovým balením. Součástí takového zkušebního balení může být námi zapůjčený měřící přístroj, který monitoruje teplotu a vlhkost vně i uvnitř balení a poskytuje nám pak reálný obraz klimatických podmínek během přepravy (odpovídá na otázku jestli v balení dochází ke kondenzaci vodních par atd.). Při přejímce zkušebního balení Vaším zákazníkem může v cílové destinaci asistovat náš obchodní zástupce, který stav zboží profesionálně zdokumentuje. Výsledkem takového zkušebního balení je pak zpráva pro zákazníka, která přesně popisuje způsob balení, stav zásilky při jejím odeslání i její stav při příjmu u zákazníka.